Про нас

Трімен Україна розпочала свою діяльність з 2006 року. За цей час компанія накопичила глибокі технології, висококваліфікованих фахівців та багатий досвід.  Ми - одна з небагатьох в Україні компаній, здатних розробити, спроектувати, побудувати, запустити в експлуатацію різні пристрої, прилади та системи і забезпечити їх поглибленну інтеграцію.

Свою професійну діяльність ми розпочинали в галузі комплексних систем безпеки. Ми реалізували свої технічні рішення по всій території країни. За час роботи по побудові комплекних систем безпеки, нами реалізовано цілий ряд складних технічних завдань. Впроваджені системи на ряді об'єктів пов'язані в єдиний комплекс, який контролюється з єдиного ситуаційного центру. 

Трима Україна реалізувало і брало участь в розробці комплексних систем безпеки для цілого ряду логістичних центрів, заводів і лабораторій харчової промисловості, підприємств гірничодобувної та хімічної галузей.

Побудовані нами інженерні системи працюють і понині.

Розпочинаючи з 2012 року основним напрямком компанії є розробка, виготовлення та серійне виробництво оптико-механічних пристроїв та оптико-електронних виробів.

Трімен Україна займається дослідженням, розробкою і виробництвом системи формування, аналізу, обробки та відображення візуальної та сигнальної інформації, а так само розробкою і освоєнням нових продуктів і нових технологій. Компанія володіє всіма технологічними процесами та можливостями з повними правами на інтелектуальну власність.

Ми виробляємо лінійку професійних оптико-електронних приладів, як з розширеною і вузькоспеціалізованою функціональністю для досвідчених користувачів і фахівців в різних областях, так і надійних виробів для вирішення стандартних завдань.

Наші прилади відрізняє висока надійність, стабільність, практичність і простота використання.

 

2012 © ООО «Тримен Украина»
Все права защищены.